Metin2Eterium
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Metin2Eterium

Bun venit pe forumul serverului Metin2Eterium
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 vreau sa fac o cerere de GM asa ca va voi spune totul despre mine si va rog aprobati cererea mea!!!

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
paulextra2




Mesaje : 1
Data de înscriere : 09/12/2011

vreau sa fac o cerere de GM asa ca va voi spune totul despre mine si va rog aprobati cererea mea!!! Empty
MesajSubiect: vreau sa fac o cerere de GM asa ca va voi spune totul despre mine si va rog aprobati cererea mea!!!   vreau sa fac o cerere de GM asa ca va voi spune totul despre mine si va rog aprobati cererea mea!!! Icon_minitimeVin Dec 09, 2011 2:12 pm

Nume: Mican
Prenume: Paul
Varsta: 14
Localitatea: Onesti
Judetul: Bacau
Tara: Romania

Contact.
Numar de telefon: daca e nevoie urgenta il dau pe mess pentru ca nu vreau sa ma sune toti sa faca misto la adresa mea.
Adresa email: micanpaul2007 @yahoo.com
ID messenger: micanpaul2007

Detalii joc.
Nume cont: paulextra2
Nume caracter: eXtremWar
Level/Rasa: 74/Razboinic

Descriere (pentru dvs. nu caracter):
Sunt un om/copil de treaba zic eu o sa va faceti parerea despre mine in joc...Nu sunt genul sa flodeze srv daca iau gm este pt a ajuta playeri cu raspunsuri

Experienta:
de 3 an si cateva luni am mai fost GM pe 3 srv si mod pe 2 si stiu comenzile de baza
Sus In jos
s0r1




Mesaje : 1
Data de înscriere : 09/12/2011

vreau sa fac o cerere de GM asa ca va voi spune totul despre mine si va rog aprobati cererea mea!!! Empty
MesajSubiect: Re: vreau sa fac o cerere de GM asa ca va voi spune totul despre mine si va rog aprobati cererea mea!!!   vreau sa fac o cerere de GM asa ca va voi spune totul despre mine si va rog aprobati cererea mea!!! Icon_minitimeDum Dec 11, 2011 12:45 am

Nu cred ca meriti nai xp destula Neutral
Sus In jos
[SGM]Clever
Admin
Admin
[SGM]Clever


Mesaje : 30
Data de înscriere : 10/02/2012
Varsta : 28
Localizare : Pe forum :))

vreau sa fac o cerere de GM asa ca va voi spune totul despre mine si va rog aprobati cererea mea!!! Empty
MesajSubiect: Re: vreau sa fac o cerere de GM asa ca va voi spune totul despre mine si va rog aprobati cererea mea!!!   vreau sa fac o cerere de GM asa ca va voi spune totul despre mine si va rog aprobati cererea mea!!! Icon_minitimeVin Feb 10, 2012 11:26 am

1.Experienta nu prea detaliata.
2.Nu ai varsta necesara.
Sus In jos
https://metin2eterium.forumgratuit.ro
Continut sponsorizat





vreau sa fac o cerere de GM asa ca va voi spune totul despre mine si va rog aprobati cererea mea!!! Empty
MesajSubiect: Re: vreau sa fac o cerere de GM asa ca va voi spune totul despre mine si va rog aprobati cererea mea!!!   vreau sa fac o cerere de GM asa ca va voi spune totul despre mine si va rog aprobati cererea mea!!! Icon_minitime

Sus In jos
 
vreau sa fac o cerere de GM asa ca va voi spune totul despre mine si va rog aprobati cererea mea!!!
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Cerere GM ^.^ by Dya
» Cerere de GM!!!
» Cerere Gm !!!!!!!!!!!
» Cerere GM.................
» Cerere styxy

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Metin2Eterium :: Cerere de GM!!-
Mergi direct la: