Metin2Eterium
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Metin2Eterium

Bun venit pe forumul serverului Metin2Eterium
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Cerere Game Master !

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
sucila




Mesaje : 1
Data de înscriere : 14/02/2012

Cerere Game Master ! Empty
MesajSubiect: Cerere Game Master !   Cerere Game Master ! Icon_minitimeMar Feb 14, 2012 1:34 am

Date personale.
Nume:Sucila
Prenume:Robert Adrian
Varsta:18
Localitatea:Dr Tr Severin
Judetul:Mehedintii
Tara:Romania

Contact.
Numar de telefon: dau numai pe mess
Adresa email: nu am folosesc email-u de la messenger
ID messenger:sucilarobert persoanele necunoscute vor primi ignor fara probleme

Detalii joc.
Nume cont:sucila
Nume caracter:A1katraz
Level/Rasa:Ninja

Descriere (pentru dvs. nu caracter):sunt un baiat caruia ii place distractia si sa isi faca prieteni atat in viata reala cat si in "viata" de pe internet...imi place foarte mult sa umblu cu prietenei sa ma distrez sa cunosc lume noua si sa imi fac cat mai multi prietenii mai multe le aflati pe parcurs daca ma apuc sa zic totul despre mine imi trebuie ceva ceva timp Smile
....

Experienta: am destul experienta am persoane care ma cunosc pe majoritatea serverelor care sunt cunoscute nu dau ex aici pt a nu face reclama am fost gm de 3 ori pe 2 sv hostate pe care am stat in jur de 4 luni pe unu si 3 luni pe altu si inca odata sgm pe alt sv dar era pe no ip si se tinea sv pe pc,stiu toate comenzile importante care se folosesc in jur de 80% pe servere stiu cam majoritatea lucrurilor care se fac pe sv de mt,cs, comenzi care se folosesc la forumurii php bb3 si celelalte daca vreti mai multe detalii va mai zic daca vreti vi le pun si in practica Razz in caz de test ceva
....
Sus In jos
[SGM]Clever
Admin
Admin
[SGM]Clever


Mesaje : 30
Data de înscriere : 10/02/2012
Varsta : 28
Localizare : Pe forum :))

Cerere Game Master ! Empty
MesajSubiect: Re: Cerere Game Master !   Cerere Game Master ! Icon_minitimeMar Feb 14, 2012 1:36 am

Interesant ma pune pe ganduri astept sa vad ce spune GTTO.
Sus In jos
https://metin2eterium.forumgratuit.ro
 
Cerere Game Master !
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Cerere GM ^.^ by Dya
» Cerere de GM!!!
» Cerere Gm !!!!!!!!!!!
» Cerere GM.................
» Cerere Gm By ParaNoya :D

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Metin2Eterium :: Cerere de GM!!-
Mergi direct la: