Metin2Eterium
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Metin2Eterium

Bun venit pe forumul serverului Metin2Eterium
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Angajare post de tehnician

In jos 
AutorMesaj
Broll

Broll


Mesaje : 2
Data de înscriere : 18/02/2012

Angajare post de tehnician Empty
MesajSubiect: Angajare post de tehnician   Angajare post de tehnician Icon_minitimeSam Feb 18, 2012 9:40 am

Date personale.
Nume:Prefer sa ramana anonim in caz de apare un om cu ganduri nu in tocmai bune.
Prenume:Laurentiu.
Varsta:17 ani.
Localitatea:Iasi/Londra
Judetul:Iasi
Tara:Anglia/Romania

Contact.
Numar de telefon:Cum am spus mai sus prefer sa ramana anonim
Adresa email:back_back0@yahoo . com
ID messenger:back_back0@yahoo . com

Detalii joc.
Nume cont:backback
Nume caracter:Destroy
Level/Rasa:Warior


Descriere (pentru dvs. nu caracter):Sunt un băiat dornic sa descopere ceva nou la unele servere si să le dezvolte ajutand si tehnic si mental dar si financiar
După urmare daca serverul va merge bine ,dupa ce voi fi gm de singur, in 7 zile o sa ajut prin donarea 10 $ paypal
Despre mine pot sa spun ca urăsc minciuna.Iubesc adevarul si seriozitate.Nu o sa va "distrug serverul" ca sa folosesc acesti termeni.Ma pricep la partea tehnica dar si la comunicarea cu playeri.Cred ca asta a fost de ajuns


Experienta:In urmatoarea lista va voi arata experienta mea pe alte servere

metin2remix - 2 saptamani [SGA] Am fost dat afara pentru ca am prins Ga-ul dand iteme la cunoscuti
metin2hammer - 1 luna [MOD] S-a inchis si acum sa redeschis iar
metin2evanscene - 3 luni [OwN] L-am inchis
metin2revange - 2 luni [OwN] L-am inchis

Prin urmare joc metin de peste 2 ani si ma ocup de partea tehnica de peste 6 luni.Sper sa ne intelegem

P.S:Sunt si client creator dar acest "hobby" merge mai greu deci doar daca o sa hostam serverul,cea ce o sa fac [am explicat mai sus] O sa fac un client personalizat.
Sus In jos
 
Angajare post de tehnician
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Metin2Eterium :: Cerere de GM!!-
Mergi direct la: